SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50282140

PK group, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50282140
DIČ
2120254994
Sídlo
Ražná 243/9, 851 10 Bratislava – Čunovo
firmy v okolí

KonateľMichal Rychtárech

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PK group, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Čunovo, v registri od 14. 4. 2016. Vo vedení firmy: Michal Rychtárech. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (−47,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať831. z 1 275 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
−48 %
Od 2016
+85 %
050 tis.100 tis.2016—2017+31 %2018−9 %2019−70 %2022×4,72023+9 %2024+97 %2025−48 %
  • Najlepší rok
    2022, ×4,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,4 %
    +4,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222019201820172016
Tržby49 709 €95 213 €48 387 €44 228 €9 500 €32 118 €35 116 €26 826 €
Výsledok hospodárenia3 206 €2 164 €201 €506 €−2 026 €5 894 €2 235 €−26 698 €
Aktíva spolu8 856 €9 005 €7 737 €16 798 €196 €6 639 €20 892 €5 997 €
Vlastné imanie8 206 €7 164 €5 201 €5 506 €−15 594 €−13 568 €−19 463 €−21 698 €
Podané25. 6. 202618. 6. 202529. 6. 202429. 6. 202326. 3. 202027. 3. 20198. 3. 201828. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
831. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
356 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ražná 243/9, 851 10 Bratislava – Čunovo
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 110681/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Čunovo.

Predmet činnosti

34 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Donášková službaod 2016
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 2016
  • Fotografické službyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Prevádzkovanie verejného skladuod 2016
  • Prevádzkovanie jaslíod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025831. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 6. 2023Nový spoločníkMichal Rychtárech, podiel 100 %
  3. 7. 6. 2023Nový člen vedeniaMichal Rychtárech, konateľ
  4. 14. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50282140

PK group, s. r. o. – tržby 50 tis. € – IČO 50282140