SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50283502

ENVI SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2016
IČO
50283502
DIČ
2120255962
Sídlo
Piaristická 2, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľRadovan Burza+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ENVI SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 13. 4. 2016. Vo vedení firmy: Radovan Burza, Adrienne Bakos a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 187 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4337. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+0 %
05 tis.10 tis.2021—2022+9 %2023+0 %2024+0 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2022, +9 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby9 600 €9 576 €9 576 €9 576 €8 778 €—————
Výsledok hospodárenia187 €−251 €81 €−1 305 €851 €−120 €−135 €−557 €−1 477 €−1 394 €
Aktíva spolu1 261 €1 103 €993 €904 €2 289 €1 418 €1 438 €1 572 €3 166 €3 606 €
Vlastné imanie821 €634 €885 €804 €2 169 €1 318 €1 438 €1 572 €2 129 €3 606 €
Podané27. 3. 202628. 3. 202521. 3. 202424. 3. 202329. 3. 202225. 3. 202111. 3. 202026. 3. 20198. 3. 201827. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4337. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
IČ DPH
SK2120255962
platiteľ od 15. 8. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Piaristická 2, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40594/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • čistiace a upratovacie službyod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254337. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

48 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 48.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 10. 2022Nový spoločníkAdrienne Bakos, podiel 42,5 %
  3. 22. 10. 2022Nový spoločníkGábor Zoltán Egri, podiel 42,5 %
  4. 9. 3. 2021Nový spoločníkZvonimir Antunovič, podiel 15 %
  5. 15. 2. 2021Nový člen vedeniaZvonimir Antunovič, konateľ
  6. 2. 7. 2020Zrušená registrácia DPH
  7. 15. 8. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120255962
  8. 13. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50283502

ENVI SK, s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 50283502