SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50284231

Freshpek s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2016
IČO
50284231
DIČ
2120257106
Sídlo
Družstevný rad 4, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľJúlia Csonka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Freshpek s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 14. 4. 2016. Vo vedení firmy: Júlia Csonka. V roku 2025 mala firma tržby 198 tis. € (−14,3 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať233. z 462 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
198 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2017
+29 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2017—2018−3 %2019−22 %2020+67 %2021−41 %2022+53 %2023−13 %2024+52 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,3 %
  • Najlepší rok
    2020, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    5,4 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    119,7 %
    −48,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby198 402 €231 461 €152 390 €175 040 €114 582 €193 986 €115 869 €148 509 €153 522 €—
Výsledok hospodárenia3 575 €3 613 €−110 023 €−70 875 €−112 572 €785 €−74 352 €−38 102 €−29 218 €−5 756 €
Aktíva spolu66 722 €40 532 €36 195 €40 712 €58 466 €42 333 €21 459 €31 982 €17 322 €6 249 €
Vlastné imanie−13 135 €−27 749 €−104 245 €−65 089 €−106 786 €5 785 €−69 352 €−68 075 €−29 973 €−756 €
Podané26. 3. 202624. 3. 202528. 3. 202414. 3. 20238. 6. 202225. 5. 202127. 3. 202018. 3. 201928. 3. 201827. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
233. z 462 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120257106
platiteľ od 22. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Družstevný rad 4, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40608/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10710 Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10710), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025233. z 462
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 4. 2020Nový spoločníkJúlia Csonka, podiel 100 %
  3. 3. 4. 2020Nový člen vedeniaJúlia Csonka, konateľ
  4. 14. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50284231

Freshpek s.r.o. – tržby 198 tis. € – IČO 50284231