SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50285831

EVA VONTSZEMÜOVÁ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50285831
DIČ
2120257964
Sídlo
Koceľova 22, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľEva Vontszeműová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EVA VONTSZEMÜOVÁ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 20. 4. 2016. Vo vedení firmy: Eva Vontszeműová. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € (−33,8 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať362. z 550 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
−34 %
Od 2016
−51 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+0 %2018+1 %2019+12 %2020−72 %2021−26 %2022+156 %2023−22 %2024+61 %2025−34 %
  • Najlepší rok
    2022, +156 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,1 %
    +27,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    30,3 %
    +53,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby24 300 €36 720 €22 869 €29 292 €11 427 €15 493 €55 501 €49 484 €49 206 €49 162 €
Výsledok hospodárenia4 388 €−3 426 €−71 €1 080 €−15 805 €−42 244 €360 €−24 €999 €618 €
Aktíva spolu14 472 €14 886 €21 428 €29 323 €46 614 €33 162 €27 478 €6 717 €10 221 €13 909 €
Vlastné imanie−49 125 €−53 513 €−50 087 €−50 015 €−51 095 €−35 290 €6 954 €6 594 €6 617 €5 618 €
Podané30. 6. 202630. 5. 202517. 6. 202431. 3. 202330. 6. 202219. 7. 20211. 11. 20201. 7. 201928. 6. 201830. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
362. z 550 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120257964
platiteľ od 15. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Koceľova 22, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 110797/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74100 Špecializované dizajnérske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované dizajnérske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 36 tis. € · posledná 28. 10. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025362. z 550
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované dizajnérske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 1. 2022Zrušená registrácia DPH
  3. 15. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120257964
  4. 20. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované dizajnérske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50285831

EVA VONTSZEMÜOVÁ s.r.o. – tržby 24 tis. € – IČO 50285831