SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50291661

GAUDIT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50291661
DIČ
2120294044
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľOndrej Štítik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GAUDIT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 29. 4. 2016. Vo vedení firmy: Ondrej Štítik. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (−21,9 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať820. z 1 245 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2016
+158 %
025 tis.50 tis.75 tis.2016—2017+185 %2018+45 %2019−7 %2020+66 %2021−42 %2022+30 %2023−42 %2024+17 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2017, +185 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,4 %
    −13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -21,7 %
    −24,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,2 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby25 788 €33 025 €28 184 €48 258 €37 260 €64 028 €38 639 €41 413 €28 488 €10 011 €
Výsledok hospodárenia−2 951 €631 €−450 €28 €−2 860 €3 967 €1 674 €489 €−1 696 €84 €
Aktíva spolu13 598 €21 597 €22 886 €28 236 €28 001 €34 158 €7 569 €7 929 €3 946 €4 777 €
Vlastné imanie3 916 €6 867 €6 236 €6 686 €6 658 €9 518 €5 552 €3 878 €3 388 €—
Podané30. 6. 202624. 6. 202526. 6. 202426. 6. 202431. 3. 202230. 6. 202131. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201816. 8. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
820. z 1 245 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120294044
platiteľ od 15. 9. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 111033/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
55200 Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctvaod 2016
  • skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • finančný lízingod 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025820. z 1 245
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (turistické a iné krátkodobé ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 9. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120294044
  3. 9. 9. 2016Nový člen vedeniaOndrej Štítik, konateľ
  4. 29. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia turistické a iné krátkodobé ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50291661

GAUDIT s.r.o. – tržby 26 tis. € – IČO 50291661