SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50297236

rovnanik.sk, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2016

predtým rovnanik.sk, s. r. o.

IČO
50297236
DIČ
2120271406
Sídlo
Pod univerzitou 8781/23, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľMgr. Michal Rovňaník+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

rovnanik.sk, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 28. 4. 2016. Vo vedení firmy: Michal Rovňaník a Mária Rovňaníková. V roku 2025 mala firma tržby 100 tis. € (+61,7 %) a stratu 697 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať781. z 4 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
100 tis. €
Za rok
+62 %
050 tis.100 tis.2016—2017+227 %2018+51 %2019+122 %2020−30 %2021−57 %2022+43 %2023−18 %2024+109 %2025+62 %
  • Najlepší rok
    2017, +227 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,7 %
    −17,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,5 %
    −24,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,3 %
    −19,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,6 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby99 634 €61 627 €29 481 €35 943 €25 103 €58 892 €84 595 €38 031 €25 148 €7 701 €
Výsledok hospodárenia−697 €10 537 €−5 932 €−208 €−17 249 €8 860 €32 748 €1 099 €8 090 €2 955 €
Aktíva spolu54 866 €57 059 €40 199 €47 518 €46 396 €68 647 €69 391 €43 901 €20 488 €9 349 €
Vlastné imanie45 203 €45 900 €35 363 €41 295 €41 503 €58 752 €49 892 €17 144 €16 045 €7 955 €
Podané30. 3. 202623. 3. 202526. 6. 202421. 6. 202330. 6. 202230. 3. 20217. 11. 202029. 3. 20193. 4. 201823. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
781. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120271406
platiteľ od 1. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod univerzitou 8781/23, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65556/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
rovnanik.sk, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti automatizovaného spracovania dátod 2016
  • vedenie účtovníctvaod 2016
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • počítačové službyod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025781. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 1. 2022Presun sídlaPod univerzitou 8781/23 Žilinapredtým Veľký Diel 3323 Žilina
  3. 11. 1. 2022Nový spoločníkMgr. Michal Rovňaník, podiel 100 %
  4. 7. 4. 2018Presun sídlaVeľký Diel 3323 Žilinapredtým Legionárska 1 Žilina
  5. 1. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120271406
  6. 28. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50297236

rovnanik.sk, s.r.o. – tržby 100 tis. € – IČO 50297236