SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50301454

TAGAS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2016

predtým MUDr. Eva Satalová, s. r. o.

IČO
50301454
DIČ
2120288951
Sídlo
Alexandra Rudnaya 3619, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMUDr. Slávka Trojáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TAGAS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 1. 6. 2016. Vo vedení firmy: Slávka Trojáková a Gabriela Trojáková. V roku 2025 mala firma tržby 242 tis. € (+0,6 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať382. z 1 531 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
242 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2016
+441 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+130 %2018+22 %2019+9 %2020+10 %2021+27 %2022−4 %2023+13 %2024+15 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2017, +130 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,9 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,3 %
    +25,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby241 999 €240 601 €209 003 €184 633 €192 705 €152 135 €137 797 €126 157 €103 092 €44 727 €
Výsledok hospodárenia6 837 €6 300 €14 281 €7 666 €36 825 €17 430 €13 347 €43 773 €25 117 €13 770 €
Aktíva spolu239 763 €204 650 €195 983 €195 012 €235 102 €203 314 €168 653 €97 445 €50 397 €25 079 €
Vlastné imanie152 814 €183 507 €177 207 €162 926 €155 260 €118 435 €101 005 €87 659 €43 886 €18 770 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202531. 5. 202420. 6. 202329. 3. 202229. 6. 20219. 6. 202019. 6. 201913. 11. 201829. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
382. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alexandra Rudnaya 3619, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65788/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MUDr. Eva Satalová, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • dopravná zdravotná službaod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti: všeobecnej ambulancie pre dospelých na poskytovanie všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore všeobecné lekárstvood 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
33 zmlúv
posledná 17. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—17. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 1. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Fakultná nemocnica s poliklinikou ŽilinaZmluva o poskytovaní pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých a o úhradách za ňu—26. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025382. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 5. 2019Presun sídlaAlexandra Rudnaya 3619 Žilinapredtým Alexandra Rudnaya 100 Žilina
  3. 24. 6. 2016Zmena obchodného menaTAGAS, s. r. o.predtým MUDr. Eva Satalová, s. r. o.
  4. 24. 6. 2016Presun sídlaAlexandra Rudnaya 100 Žilinapredtým Gaštanová 14/39 Žilina
  5. 1. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50301454

TAGAS, s. r. o. – tržby 242 tis. € – IČO 50301454