SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50309404

ZUBÁR s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svidník · od 2016
IČO
50309404
DIČ
2120271659
Sídlo
Gen. Svobodu 698/20, 089 01 Svidník
firmy v okolí

KonateľMDDr. Diana Adamečko Husárová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZUBÁR s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, v registri od 4. 5. 2016. Vo vedení firmy: Diana Adamečko Husárová. V roku 2025 mala firma tržby 192 tis. € (+15,5 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať625. z 1 181 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
192 tis. €
Za rok
+16 %
0100 tis.200 tis.2016—2017×6,82018+7 %2019+30 %2020−14 %2021+45 %2022+35 %2023+27 %2024−11 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2017, ×6,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,9 %
    +18,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    12,7 %
    +27,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,8 %
    −4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby191 501 €165 793 €185 828 €145 937 €108 047 €74 647 €86 352 €66 664 €62 443 €9 130 €
Výsledok hospodárenia11 298 €−20 038 €959 €35 €5 753 €−3 235 €6 076 €8 €4 661 €1 331 €
Aktíva spolu89 303 €140 129 €176 985 €109 100 €42 429 €32 443 €41 111 €42 298 €27 495 €9 337 €
Vlastné imanie4 664 €552 €20 589 €19 631 €19 597 €13 842 €17 076 €10 999 €10 991 €6 331 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202529. 3. 202429. 3. 202429. 3. 202211. 3. 202131. 3. 202031. 3. 201915. 4. 201830. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
625. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gen. Svobodu 698/20, 089 01 Svidník
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 32850/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svidník.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia špecializovaná, odborné zameranie: ambulancia zubného lekárstvaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025625. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 9. 2022Nový spoločníkMDDr. Diana Adamečko Husárová, podiel 100 %
  3. 8. 8. 2017Presun sídlaGen. Svobodu 698/20 Svidníkpredtým Gen. Svobodu 698/200 Svidník
  4. 11. 2. 2017Presun sídlaGen. Svobodu 698/200 Svidníkpredtým Volgogradská 4787/10 Prešov
  5. 5. 12. 2016Nový člen vedeniaMDDr. Diana Adamečko Husárová, konateľ
  6. 4. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50309404

ZUBÁR s.r.o. – tržby 192 tis. € – IČO 50309404