SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50311778

6Wizards consulting, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50311778
DIČ
2120272583
Sídlo
Galvaniho 16, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Štiavnický, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

6Wizards consulting, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 10. 5. 2016. Vo vedení firmy: Peter Štiavnický. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (+3,9 %) a zisk 335 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať396. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
+4 %
Od 2016
+390 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2016—2017+64 %2018−18 %2019+169 %2020−42 %2021+24 %2022+24 %2023+14 %2024+27 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +19,3 %
  • Najlepší rok
    2019, +169 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,6 %
    +3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    92,4 %
    −5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    75,4 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,4 %
    −6,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby1 256 647 €1 209 630 €949 900 €830 076 €670 944 €539 240 €925 535 €344 355 €420 415 €256 362 €
Výsledok hospodárenia334 675 €286 410 €134 274 €114 501 €18 909 €11 061 €64 901 €20 348 €26 949 €7 773 €
Aktíva spolu444 002 €391 025 €233 901 €241 974 €105 338 €86 019 €150 951 €92 799 €88 776 €77 177 €
Vlastné imanie362 175 €291 910 €139 774 €120 001 €24 409 €16 561 €70 749 €45 797 €32 449 €12 773 €
Podané21. 3. 202610. 3. 202526. 3. 202411. 5. 202316. 3. 202225. 3. 202128. 3. 202021. 3. 201928. 3. 201828. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
396. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120272583
platiteľ od 9. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 16, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 111267/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Vydavateľská činnosťod 2016
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025396. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120272583
  3. 30. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jana Bucková
  4. 30. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Štiavnický
  5. 10. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50311778

6Wizards consulting, s.r.o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 50311778