SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50321323

C.W s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2016
IČO
50321323
DIČ
2120281724
Sídlo
Kálov 347/3, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľTaeseong Ju

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

C.W s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 21. 5. 2016. Vo vedení firmy: Taeseong Ju. V roku 2025 mala firma tržby 292 tis. € (+22,1 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať837. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
292 tis. €
Za rok
+22 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017×17,52018×6,22019×5,32020−20 %2021−19 %2022+37 %2023+17 %2024−20 %2025+22 %
  • Najlepší rok
    2017, ×17,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,8 %
    +13,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,9 %
    −16,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby292 017 €239 258 €298 295 €254 383 €185 749 €230 196 €287 651 €54 001 €8 754 €500 €
Výsledok hospodárenia2 140 €−7 €12 423 €−388 €18 149 €45 837 €3 906 €−25 408 €−42 253 €−5 883 €
Aktíva spolu37 742 €54 949 €59 806 €59 996 €26 753 €35 199 €237 566 €17 513 €12 821 €20 122 €
Vlastné imanie15 516 €13 376 €13 383 €960 €1 348 €−16 800 €−62 638 €−66 544 €−41 136 €1 117 €
Podané24. 6. 202630. 6. 202513. 5. 202430. 6. 202327. 6. 202211. 8. 202127. 3. 202029. 3. 201927. 6. 201829. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
837. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120281724
platiteľ od 3. 11. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2020–2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kálov 347/3, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65729/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2016
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcokod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025837. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 7. 2023Presun sídlaKálov 347/3 Žilinapredtým Lenčova 8995/2 Žilina
  3. 2. 8. 2022Presun sídlaLenčova 8995/2 Žilinapredtým Sládkovičova 9 Žilina
  4. 18. 7. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodJu Taeseong
  5. 5. 8. 2020Zápis konečného užívateľa výhodJu Taeseong
  6. 4. 8. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodJeongbin Moon
  7. 11. 6. 2020Presun sídlaSládkovičova 9 Žilinapredtým M. R. Štefánika 7 Žilina
  8. 11. 6. 2020Nový spoločníkTaeseong Ju, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50321323

C.W s.r.o. – tržby 292 tis. € – IČO 50321323