SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50322231

DEMOS-SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kočovce · od 2016
IČO
50322231
DIČ
2120280558
Sídlo
Beckovská Vieska 163, 916 31 Kočovce
firmy v okolí

KonateľVladimír Šišovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DEMOS-SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kočovce, v registri od 21. 5. 2016. Vo vedení firmy: Vladimír Šišovský. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať182. z 247 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+75 %
010 tis.20 tis.30 tis.2016—2017+257 %2018−50 %2019−69 %2020−7 %2021−50 %2022+135 %2023+207 %2024−45 %2025+75 %
  • Najlepší rok
    2017, +257 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby10 357 €5 917 €10 739 €3 495 €1 486 €3 002 €3 225 €10 504 €20 908 €5 849 €
Výsledok hospodárenia3 051 €1 865 €484 €−5 €−1 149 €−1 602 €92 €139 €741 €−82 €
Aktíva spolu9 245 €8 602 €19 353 €3 555 €3 544 €4 676 €6 261 €6 005 €6 433 €4 918 €
Vlastné imanie8 533 €7 782 €18 918 €3 134 €3 139 €4 288 €5 890 €5 798 €5 659 €4 918 €
Podané6. 3. 202628. 2. 20253. 3. 20246. 3. 20239. 3. 202228. 3. 202126. 9. 202016. 3. 201925. 5. 201815. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
182. z 247 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Beckovská Vieska 163, 916 31 Kočovce
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 33111/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
9623 Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kočovce.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
  • kuriérske službyod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9623), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025182. z 247
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 5. 2026Presun sídlaBeckovská Vieska 163 Kočovcepredtým Miškech Dedinka 996 Lubina
  2. 8. 5. 2026Nový spoločníkVladimír Šišovský, podiel 100 %
  3. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 21. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50322231

DEMOS-SK, s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 50322231