SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50332643

SR-Tec, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nemšová · od 2016

predtým Oil Distribution group SK s.r.o. . a 1 ďalší názov

IČO
50332643
DIČ
2120283220
Sídlo
Závadská 790/63, 914 41 Nemšová
firmy v okolí

KonateľStanislav Rožník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SR-Tec, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nemšová, v registri od 18. 5. 2016. Vo vedení firmy: Stanislav Rožník. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € a zisk 584 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4044. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2019
−91 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020+132 %2021+3 %2022−45 %2024−93 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    −33,3 %
  • Najlepší rok
    2020, +132 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    1,3 %
    +20,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    +19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,4 %
    +3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby9 112 €9 941 €—135 897 €245 955 €239 820 €103 523 €———
Výsledok hospodárenia584 €−8 343 €−13 141 €2 657 €12 833 €25 679 €13 852 €———
Aktíva spolu48 167 €45 986 €52 901 €66 504 €89 944 €65 121 €54 629 €10 000 €10 000 €10 000 €
Vlastné imanie44 119 €43 535 €51 878 €65 020 €62 363 €49 531 €23 852 €10 000 €10 000 €10 000 €
Podané31. 1. 20264. 3. 202516. 3. 202427. 2. 202326. 2. 202219. 3. 202111. 3. 202020. 6. 20197. 6. 201827. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4044. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120283220
platiteľ od 3. 10. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Závadská 790/63, 914 41 Nemšová
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 33096/R
Základné imanie
10 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ECV Group s. r. o. · Oil Distribution group SK s.r.o. .
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nemšová.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254044. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 1. 2026 · 10 záznamov

  1. 31. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 4. 2025Zmena obchodného menaSR-Tec, s. r. o.predtým ECV Group s. r. o.
  3. 9. 4. 2025Presun sídlaZávadská 790/63 Nemšovápredtým Teplická 1503/118 Trenčianska Teplá
  4. 9. 4. 2025Nový spoločníkStanislav Rožník, podiel 100 %
  5. 6. 3. 2025Nový člen vedeniaStanislav Rožník, konateľ
  6. 3. 10. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120283220
  7. 27. 8. 2019Zmena obchodného menaECV Group s. r. o.predtým Oil Distribution group SK s.r.o. .
  8. 27. 8. 2019Presun sídlaTeplická 1503/118 Trenčianska Teplápredtým Chocholná 105 Chocholná - Velčice
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50332643

SR-Tec, s. r. o. – tržby 9 tis. € – IČO 50332643