SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50332848

VM steel s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · od 2016
IČO
50332848
DIČ
2120275894
Sídlo
Vansovej 1897/10, 031 01 Liptovský Mikuláš
firmy v okolí

KonateľMiroslav Válek

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VM steel s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, v registri od 14. 5. 2016. Vo vedení firmy: Miroslav Válek. V roku 2025 mala firma tržby 285 tis. € (+67,3 %) a zisk 51 tis. €.

2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
285 tis. €
Za rok
+67 %
Od 2016
+535 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+105 %2018+93 %2019−35 %2020+3 %2021+38 %2022+1 %2023+3 %2024+0 %2025+67 %
  • Najlepší rok
    2017, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,7 %
    +19,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    82,0 %
    +110,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    50,0 %
    +54,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,1 %
    −45,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby285 330 €170 586 €170 017 €165 726 €163 910 €119 091 €115 101 €178 356 €92 251 €44 921 €
Výsledok hospodárenia50 625 €−3 185 €761 €3 330 €2 858 €8 037 €−10 068 €1 157 €197 €2 995 €
Aktíva spolu101 272 €71 994 €88 003 €72 708 €42 816 €43 760 €41 776 €51 126 €38 921 €22 978 €
Vlastné imanie61 707 €11 082 €14 267 €13 506 €10 176 €7 317 €−719 €9 349 €8 192 €7 995 €
Podané14. 5. 202621. 5. 202527. 3. 20249. 3. 202328. 3. 202224. 5. 202115. 6. 202015. 3. 201911. 3. 20186. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
66. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
14 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120275894
platiteľ od 15. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vansovej 1897/10, 031 01 Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65668/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
24100 Výroba surového železa a ocele a ferozliatin
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Mikuláš.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Zámočníctvood 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba surového železa a ocele a ferozliatin — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 24100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202566. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba surového železa a ocele a ferozliatin).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 14. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 12. 2022Záložné právoveriteľ: COFIDIS SA
  3. 9. 3. 2018Záložné právoveriteľ: Home Credit Slovakia
  4. 15. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120275894
  5. 14. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba surového železa a ocele a ferozliatin s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50332848

VM steel s.r.o. – tržby 285 tis. € – IČO 50332848