SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50339028

Doubles s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2016
IČO
50339028
DIČ
2120291129
Sídlo
Hurbanova 48, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľBc. Jakub Seewald+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Doubles s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 26. 5. 2016. Vo vedení firmy: Jakub Seewald a Michal Vydrnák. V roku 2025 mala firma tržby 78 tis. € (−34,6 %) a stratu 820 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1854. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
78 tis. €
Za rok
−35 %
Od 2016
+389 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+49 %2018+42 %2019+39 %2020−12 %2021+116 %2022+5 %2023+7 %2024+18 %2025−35 %
  • Najlepší rok
    2021, +116 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,0 %
    −8,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -3,1 %
    −51,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,1 %
    +13,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby78 202 €119 489 €101 536 €94 579 €90 042 €41 713 €47 291 €33 975 €23 885 €15 996 €
Výsledok hospodárenia−820 €8 474 €10 791 €−2 023 €−1 398 €−4 915 €−11 960 €2 324 €389 €−1 185 €
Aktíva spolu26 134 €17 407 €23 286 €23 786 €40 488 €14 996 €4 522 €16 281 €9 209 €9 535 €
Vlastné imanie4 676 €5 496 €−2 978 €−13 769 €−11 747 €−10 348 €−5 433 €6 527 €4 203 €3 815 €
Podané29. 1. 20265. 2. 20258. 2. 202422. 2. 202310. 2. 202219. 3. 202127. 2. 20209. 3. 201926. 6. 201825. 6. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1854. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120291129
platiteľ od 1. 10. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hurbanova 48, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 33132/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Vydavateľská činnosťod 2016
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 12 tis. € · posledná 17. 5. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredné SlovenskoZmluva o dielo a licenčná zmluva12 tis. €17. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251854. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 1. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 4. 2019Nový spoločníkIng. Michal Vydrnák, podiel 50 %
  3. 13. 4. 2019Nový spoločníkBc. Jakub Seewald, podiel 50 %
  4. 11. 3. 2019Nový člen vedeniaIng. Michal Vydrnák, konateľ
  5. 1. 10. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120291129
  6. 26. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50339028

Doubles s.r.o. – tržby 78 tis. € – IČO 50339028