SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50340026

MB LES s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Kremnička · od 2016
IČO
50340026
DIČ
2120275696
Sídlo
Stará Kremnička 192, 965 01 Stará Kremnička
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslav Barcík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MB LES s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Kremnička, v registri od 14. 5. 2016. Vo vedení firmy: Miroslav Barcík. V roku 2025 mala firma tržby 91 tis. € (+26,9 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať292. z 747 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
91 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2016
+349 %
050 tis.100 tis.2016—2017+40 %2018+28 %2019+23 %2020−4 %2021+7 %2022+1 %2023+3 %2024+50 %2025+27 %
  • Najlepší rok
    2024, +50 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,5 %
    −9,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,6 %
    −11,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,4 %
    −7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,3 %
    −11,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby91 381 €72 026 €48 018 €46 433 €45 837 €42 974 €44 925 €36 482 €28 501 €20 351 €
Výsledok hospodárenia15 074 €18 968 €2 853 €573 €16 186 €7 801 €8 078 €2 115 €−162 €293 €
Aktíva spolu77 774 €70 428 €44 363 €40 678 €43 433 €30 272 €23 379 €16 824 €12 449 €9 816 €
Vlastné imanie76 780 €61 706 €42 738 €39 885 €39 312 €23 126 €15 325 €7 247 €5 131 €5 293 €
Podané10. 2. 202618. 3. 202528. 5. 202425. 5. 202324. 5. 202210. 6. 20215. 6. 20205. 6. 201917. 3. 201821. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
292. z 747 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120275696
platiteľ od 1. 10. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará Kremnička 192, 965 01 Stará Kremnička
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 29845/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
2401 Služby súvisiace s lesníctvom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Kremnička.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 2016
  • činnosť odborného lesného hospodáraod 2016
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2016
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby súvisiace s lesníctvom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 20. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Stará Kremnička, Stará Kremnička č. 198DODATOK č. 1 k Nájomnej zmluve na lesné pozemky č. 2016022 tis. €20. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2401), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025292. z 747
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby súvisiace s lesníctvom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120275696
  3. 14. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby súvisiace s lesníctvom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50340026

MB LES s.r.o. – tržby 91 tis. € – IČO 50340026