SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50340336

DBP group s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2016
IČO
50340336
DIČ
2120284716
Sídlo
Veľká okružná 17, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Július Papík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DBP group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 25. 5. 2016. Vo vedení firmy: Július Papík. V roku 2025 mala firma tržby 629 tis. € (+39,5 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať392. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
629 tis. €
Za rok
+39 %
Od 2016
+224 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2016—2017−3 %2018+24 %2019−48 %2020+51 %2021−37 %2022+123 %2023−96 %2024×39,32025+39 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,0 %
  • Najlepší rok
    2024, ×39,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,4 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,9 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,5 %
    +14,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby628 846 €450 872 €11 467 €256 009 €114 846 €182 714 €121 125 €232 877 €187 716 €193 805 €
Výsledok hospodárenia12 808 €10 789 €−46 889 €1 488 €2 126 €120 €5 108 €31 011 €26 482 €10 747 €
Aktíva spolu441 767 €165 071 €143 632 €202 419 €193 379 €214 604 €194 688 €281 609 €80 272 €131 288 €
Vlastné imanie59 796 €46 988 €36 200 €83 089 €81 601 €79 476 €79 356 €73 891 €42 880 €16 747 €
Podané31. 3. 202626. 3. 202519. 6. 202426. 6. 20233. 6. 20228. 6. 202123. 3. 20203. 5. 20195. 3. 20187. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
392. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120284716
platiteľ od 28. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veľká okružná 17, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65744/L
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2016
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025392. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

464 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 464.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 12. 2019Presun sídlaVeľká okružná 17 Žilinapredtým M. R. Štefánika 73 Žilina
  3. 22. 11. 2019Nový spoločníkIng. Július Papík, podiel 100 %
  4. 28. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120284716
  5. 25. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50340336

DBP group s.r.o. – tržby 629 tis. € – IČO 50340336