SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50348698

CROSSING, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Častá · od 2016

predtým MM-MAJSTER, s.r.o.

IČO
50348698
DIČ
2120286366
Sídlo
Družstevná 919/18, 900 89 Častá
firmy v okolí

KonateľPhDr. Barbora Drexlerová, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CROSSING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Častá, v registri od 28. 5. 2016. Vo vedení firmy: Barbora Drexlerová. V roku 2025 mala firma tržby 232 tis. € (+26,6 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať468. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
232 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2016
+22 %
0500 tis.1 mil.2016—2017−16 %2018+125 %2019−33 %2020+27 %2021+165 %2022−24 %2023+25 %2024−76 %2025+27 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +165 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,4 %
    +7,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,7 %
    +5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,6 %
    +7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby231 896 €183 220 €766 028 €614 802 €810 113 €305 798 €240 076 €358 946 €159 692 €190 423 €
Výsledok hospodárenia28 824 €9 673 €227 834 €193 193 €241 579 €19 813 €27 819 €34 223 €9 971 €8 483 €
Aktíva spolu472 857 €706 340 €844 842 €529 965 €441 337 €133 614 €126 711 €96 621 €47 227 €172 266 €
Vlastné imanie427 439 €690 614 €686 147 €458 313 €346 576 €105 143 €85 496 €57 677 €21 031 €8 483 €
Podané23. 2. 202624. 2. 202526. 2. 20247. 3. 202328. 2. 202223. 2. 202117. 3. 20208. 3. 201925. 3. 20185. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
468. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120286366
platiteľ od 15. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Družstevná 919/18, 900 89 Častá
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 5. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113962/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MM-MAJSTER, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Častá.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Sťahovacie službyod 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 4. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025468. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 22. 8. 2026Zápis konečného užívateľa výhodPhDr. Barbora Drexlerová PhD.
  2. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 12. 8. 2016Nový spoločníkPhDr. Barbora Drexlerová, PhD., podiel 100 %
  4. 15. 7. 2016Nový člen vedeniaPhDr. Barbora Drexlerová, PhD., konateľ
  5. 28. 5. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50348698

CROSSING, s.r.o. – tržby 232 tis. € – IČO 50348698