SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50349686

Teapot s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50349686
DIČ
2120298290
Sídlo
Pri Zvonici 4140/29, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Patrik Magoš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Teapot s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 1. 6. 2016. Vo vedení firmy: Patrik Magoš. V roku 2025 mala firma tržby 533 tis. € (+53,0 %) a zisk 457 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať189. z 4 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
533 tis. €
Za rok
+53 %
Od 2016
+517 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2016—2017−6 %2018−15 %2019+58 %2020+118 %2021−36 %2022+63 %2023+7 %2024+30 %2025+53 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,4 %
  • Najlepší rok
    2020, +118 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,7 %
    −11,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,8 %
    −4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby532 954 €348 375 €266 979 €249 319 €152 672 €238 861 €109 817 €69 377 €81 486 €86 401 €
Výsledok hospodárenia457 €2 818 €12 317 €10 602 €−51 838 €208 €−10 942 €−6 867 €2 373 €2 975 €
Aktíva spolu188 574 €229 320 €224 738 €89 666 €103 796 €74 923 €44 377 €28 282 €33 693 €26 637 €
Vlastné imanie26 866 €21 959 €20 450 €8 133 €−42 468 €−830 €−1 038 €3 482 €10 349 €7 975 €
Podané11. 5. 20266. 6. 202515. 1. 202411. 1. 202328. 6. 202228. 5. 202130. 10. 202029. 6. 201929. 6. 201820. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
189. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120298290
platiteľ od 1. 2. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri Zvonici 4140/29, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 111832/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2016
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2016
  • Diskotekárska činnosťod 2016
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2016
  • Fotografické službyod 2016
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2016
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 408 tis. € · posledná 27. 4. 2022
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 204 tis. € · posledný 10. 3. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025189. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 11. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 3. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodPatrik Magoš
  3. 3. 10. 2019Zápis konečného užívateľa výhodPatrik Magoš
  4. 1. 2. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120298290
  5. 1. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50349686

Teapot s.r.o. – tržby 533 tis. € – IČO 50349686