SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50353489

CUKON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50353489
DIČ
2120295947
Sídlo
Topoľčianska 19, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Čuhák, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CUKON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 8. 6. 2016. Vo vedení firmy: Marek Čuhák. V roku 2025 mala firma tržby 113 tis. € (+4,5 %) a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať645. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
113 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2016
+430 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+66 %2018−23 %2019×4,42020+29 %2021−37 %2022−31 %2023+83 %2024−12 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2019, ×4,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,5 %
    −12,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -20,8 %
    −40,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -8,4 %
    −16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,6 %
    −1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby113 069 €108 166 €122 884 €67 092 €97 180 €154 292 €119 645 €27 345 €35 360 €21 315 €
Výsledok hospodárenia−6 166 €7 118 €23 €−13 737 €1 030 €3 773 €15 820 €−2 463 €10 430 €8 782 €
Aktíva spolu73 270 €92 231 €95 972 €35 647 €54 171 €57 668 €70 377 €26 314 €31 654 €19 248 €
Vlastné imanie29 610 €35 775 €28 658 €28 634 €42 372 €41 342 €37 569 €21 748 €24 211 €13 782 €
Podané21. 3. 20265. 3. 202517. 3. 202420. 3. 202330. 4. 202223. 3. 202112. 6. 202015. 3. 201923. 6. 201830. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
645. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120295947
platiteľ od 1. 5. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Topoľčianska 19, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112013/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2016
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 158 tis. € · posledná 24. 5. 2023
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 89 tis. € · posledný 2. 2. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025645. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120295947
  3. 8. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50353489

CUKON s.r.o. – tržby 113 tis. € – IČO 50353489