SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50356950

Výrobňa reklamy s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50356950
DIČ
2120292042
Sídlo
Mliekárenská 8, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMiloš Trenčík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Výrobňa reklamy s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 4. 6. 2016. Vo vedení firmy: Miloš Trenčík a Matúš Lantaj. V roku 2025 mala firma tržby 98 tis. € (−36,7 %) a zisk 579 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1601. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
98 tis. €
Za rok
−37 %
Od 2016
+206 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+195 %2018+26 %2019+19 %2020−32 %2021−12 %2022+42 %2023+17 %2024+8 %2025−37 %
  • Najlepší rok
    2017, +195 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    −6,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,9 %
    −17,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    −9,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,3 %
    −7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby97 662 €154 251 €142 476 €121 590 €85 553 €96 997 €142 193 €118 998 €94 075 €31 888 €
Výsledok hospodárenia579 €11 540 €10 358 €13 382 €−725 €1 843 €11 425 €4 037 €3 870 €1 239 €
Aktíva spolu100 475 €113 075 €94 740 €94 954 €47 820 €62 316 €79 476 €84 272 €25 610 €10 443 €
Vlastné imanie63 990 €63 411 €51 871 €41 514 €26 689 €27 415 €25 572 €14 147 €10 109 €6 239 €
Podané28. 3. 202619. 3. 202528. 3. 202431. 3. 202330. 3. 202231. 3. 20214. 2. 202030. 3. 20198. 2. 201819. 1. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1601. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120292042
platiteľ od 23. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mliekárenská 8, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 111927/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Fotografické službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 5 tis. € · posledná 30. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251601. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 24.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 10. 2019Presun sídlaMliekárenská 8 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Topoľčianska 19 Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 23. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120292042
  4. 4. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50356950

Výrobňa reklamy s.r.o. – tržby 98 tis. € – IČO 50356950