SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50357999

LEDVISION s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2016
IČO
50357999
DIČ
2120298158
Sídlo
Pri nemocnici 498/9, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľLenka Bolčáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEDVISION s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 8. 6. 2016. Vo vedení firmy: Lenka Bolčáková. V roku 2025 mala firma tržby 144 tis. € (+275,7 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1400. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
144 tis. €
Za rok
+276 %
Od 2016
+230 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2018−35 %2019+71 %2020+188 %2021+91 %2022−40 %2023−78 %2024+8 %2025+276 %
  • Najlepší rok
    2025, +276 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    −2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,8 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,3 %
    −1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby144 358 €38 421 €35 639 €161 940 €269 442 €140 900 €48 960 €28 642 €—43 800 €
Výsledok hospodárenia3 554 €1 910 €302 €472 €633 €969 €485 €684 €−2 101 €186 €
Aktíva spolu16 306 €12 132 €9 882 €10 458 €8 518 €7 385 €5 485 €95 921 €101 028 €48 015 €
Vlastné imanie13 325 €9 771 €7 861 €7 559 €7 087 €6 454 €5 485 €3 769 €3 085 €5 186 €
Podané26. 6. 202612. 6. 202526. 6. 202430. 6. 202330. 6. 20229. 6. 202116. 10. 202020. 5. 201918. 4. 201813. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1400. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri nemocnici 498/9, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 39309/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Faktoring a forfaitingod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251400. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2019Nový spoločníkLenka Bolčáková, podiel 100 %
  3. 14. 10. 2019Nový člen vedeniaLenka Bolčáková, konateľ
  4. 8. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50357999

LEDVISION s.r.o. – tržby 144 tis. € – IČO 50357999