SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50358634

MI-KU s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kozárovce · od 2016
IČO
50358634
DIČ
2120291206
Sídlo
935 22 Kozárovce
firmy v okolí

KonateľMarek Kúkel+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MI-KU s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kozárovce, v registri od 7. 6. 2016. Vo vedení firmy: Marek Kúkel, Milan Kúkel st. a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 367 tis. € (+40,3 %) a zisk 91 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať344. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
367 tis. €
Za rok
+40 %
Od 2016
+516 %
0200 tis.400 tis.2016—2017+53 %2018+218 %2019−61 %2020+101 %2021−36 %2022+82 %2023−44 %2024+78 %2025+40 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,4 %
  • Najlepší rok
    2018, +218 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,7 %
    +12,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    55,7 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,9 %
    +12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,9 %
    −16,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby366 755 €261 478 €146 852 €262 655 €144 267 €225 366 €112 173 €290 153 €91 191 €59 570 €
Výsledok hospodárenia90 570 €33 155 €−15 539 €−15 753 €−28 042 €56 109 €−33 927 €88 026 €−8 363 €2 416 €
Aktíva spolu324 847 €214 812 €213 058 €251 258 €286 677 €236 844 €181 669 €122 663 €23 756 €18 472 €
Vlastné imanie162 652 €72 082 €49 927 €65 466 €81 219 €109 261 €53 152 €87 079 €−947 €7 416 €
Podané8. 4. 20266. 3. 20255. 3. 202416. 2. 20234. 3. 202218. 2. 20214. 3. 202012. 3. 20198. 3. 201815. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
344. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
17 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120291206
platiteľ od 1. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
935 22 Kozárovce
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 40994/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kozárovce.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025344. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 8. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120291206
  3. 7. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50358634

MI-KU s. r. o. – tržby 367 tis. € – IČO 50358634