SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50362500

Z KLUB s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dobrá Niva · od 2016
IČO
50362500
DIČ
2120292020
Sídlo
Bacúrov 63, 962 61 Dobrá Niva
firmy v okolí

KonateľMgr. Eva Bešinská

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Z KLUB s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dobrá Niva, v registri od 4. 6. 2016. Vo vedení firmy: Eva Bešinská. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (−20,2 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2377. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
−20 %
025 tis.50 tis.75 tis.2016—2017+208 %2018+46 %2019−11 %2020+50 %2021−12 %2022−10 %2023+17 %2024+54 %2025−20 %
  • Najlepší rok
    2017, +208 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,1 %
    +6,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,9 %
    −14,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,8 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,2 %
    −23,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby50 272 €63 007 €40 846 €34 958 €38 768 €43 959 €29 307 €32 979 €22 632 €7 358 €
Výsledok hospodárenia9 619 €7 985 €6 446 €7 491 €4 112 €8 190 €−8 238 €−8 208 €−9 605 €−7 741 €
Aktíva spolu69 706 €60 380 €38 848 €36 631 €13 272 €9 611 €7 572 €6 106 €12 633 €1 961 €
Vlastné imanie40 256 €20 706 €10 908 €2 433 €−5 058 €−9 169 €−28 688 €−20 450 €−12 346 €−7 741 €
Podané15. 3. 202611. 5. 202527. 4. 202415. 3. 202316. 5. 202215. 3. 202120. 2. 202028. 2. 201928. 2. 201813. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2377. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120292020
platiteľ od 1. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bacúrov 63, 962 61 Dobrá Niva
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 29989/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dobrá Niva.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2016
  • Vydavateľská činnosťod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 21. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252377. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 4. 2020Presun sídlaBacúrov 63 Dobrá Nivapredtým M. R. Štefánika 2587/9 Zvolen
  3. 1. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120292020
  4. 4. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50362500

Z KLUB s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 50362500