SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50363301

MK81, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2016

predtým PREMABETÓN s.r.o.

IČO
50363301
DIČ
2120314163
Sídlo
A. Trajana 4834/29, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľMartin Klčo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MK81, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 13. 7. 2016. Vo vedení firmy: Martin Klčo. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať225. z 242 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−89 %
010 tis.20 tis.30 tis.2016—2017×8,62018−74 %2019+5 %2020×4,82021×4,52025−89 %
  • Najlepší rok
    2017, ×8,6
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby2 851 €———25 000 €5 590 €1 172 €1 111 €4 310 €500 €
Výsledok hospodárenia1 487 €−1 008 €−979 €−1 013 €7 072 €−3 579 €−8 318 €−9 090 €−3 816 €—
Aktíva spolu7 366 €11 933 €12 601 €13 580 €14 594 €22 869 €38 403 €41 286 €40 673 €5 000 €
Vlastné imanie6 979 €11 593 €12 601 €13 580 €14 594 €7 521 €2 782 €2 010 €1 184 €5 000 €
Podané13. 2. 202612. 3. 202528. 3. 20244. 3. 20231. 6. 20224. 6. 20216. 3. 20207. 3. 201920. 6. 201822. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
225. z 242 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120314163
platiteľ od 15. 5. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Trajana 4834/29, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 38071/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
23690 Výroba ostatných výrobkov z betónu, sadry a cementu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PREMABETÓN s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2025
  • Čistiace a upratovacie službyod 2025
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2025
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2025
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2025
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z betónu, sadry a cementu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 23690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025225. z 242
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z betónu, sadry a cementu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 13. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 7. 2025Zmena obchodného menaMK81, s. r. o.predtým PREMABETÓN s.r.o.
  3. 31. 7. 2025Presun sídlaA. Trajana 4834/29 Piešťanypredtým Lesná 626/8 Moravany nad Váhom
  4. 31. 7. 2025Nový spoločníkMartin Klčo, podiel 100 %
  5. 24. 7. 2025Nový člen vedeniaMartin Klčo, konateľ
  6. 9. 11. 2022Zrušená registrácia DPH
  7. 15. 5. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120314163
  8. 13. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z betónu, sadry a cementu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50363301

MK81, s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 50363301