SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50368044

LK Medi, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50368044
DIČ
2120304736
Sídlo
Hečkova 7461/8, 831 51 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľIng. Ľubor Košút

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LK Medi, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 17. 6. 2016. Vo vedení firmy: Ľubor Košút. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € (−85,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4519. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−85 %
Od 2017
−86 %
020 tis.40 tis.60 tis.2017—2018−9 %2019+3 %2020−3 %2021−0 %2022−1 %2023+0 %2024+9 %2025−85 %
  • Najlepší rok
    2024, +9 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    16,9 %
    +19,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,4 %
    +18,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,9 %
    −13,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby6 653 €45 443 €41 630 €41 530 €41 912 €41 964 €43 058 €41 942 €46 000 €—
Výsledok hospodárenia3 020 €−360 €−1 227 €969 €725 €78 €2 517 €993 €6 165 €—
Aktíva spolu18 412 €17 811 €18 158 €17 141 €17 938 €19 469 €16 406 €15 664 €23 076 €5 000 €
Vlastné imanie17 880 €14 860 €15 219 €16 447 €15 477 €14 753 €14 675 €12 158 €11 165 €5 000 €
Podané27. 3. 202618. 3. 202526. 3. 202424. 3. 202326. 4. 202231. 3. 20216. 4. 202029. 3. 201928. 3. 201828. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4519. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hečkova 7461/8, 831 51 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112210/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • automatizované spracovanie údajovod 2016
  • administratívne práceod 2016
  • vyhotovovanie horoskopov podľa numerologických a astrologických údajovod 2016
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • vydavateľská činnosťod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254519. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50368044

LK Medi, s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 50368044