SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50374516

LOXTech s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Reca · od 2016
IČO
50374516
DIČ
2120301062
Sídlo
925 26 Reca
firmy v okolí

KonateľBc. Milan Tužinský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LOXTech s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Reca, v registri od 16. 6. 2016. Vo vedení firmy: Milan Tužinský a Zuzana Tužinská. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať71. z 73 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−62 %
05 tis.10 tis.2021—2023+179 %2024−53 %2025−62 %
  • Najlepší rok
    2023, +179 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby1 485 €3 900 €8 250 €—2 954 €—————
Výsledok hospodárenia−5 638 €2 440 €2 261 €−413 €1 634 €−103 €−140 €−215 €−695 €−430 €
Aktíva spolu4 043 €9 772 €7 208 €4 640 €5 659 €3 418 €3 521 €3 660 €4 355 €4 570 €
Vlastné imanie3 703 €9 341 €6 901 €4 640 €5 053 €3 418 €3 521 €3 660 €3 875 €4 570 €
Podané29. 6. 202631. 3. 202524. 6. 20249. 3. 202329. 3. 202230. 3. 202129. 3. 202031. 3. 201928. 3. 201831. 5. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
71. z 73 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 26 Reca
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112199/B
Hlavná činnosť
26309 Výroba ostatných komunikačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Reca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2016
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2016
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných komunikačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26309), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202571. z 73
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných komunikačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 12. 2024Nový spoločníkBc. Milan Tužinský, podiel 50 %
  3. 6. 12. 2024Nový spoločníkIng. Zuzana Tužinská, podiel 50 %
  4. 3. 12. 2024Nový člen vedeniaIng. Zuzana Tužinská, konateľ
  5. 16. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných komunikačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50374516

LOXTech s. r. o. – tržby 1 tis. € – IČO 50374516