SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50379470

ef café, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Námestovo · od 2016

predtým F1 PIT STOP, s.r.o.

IČO
50379470
DIČ
2120299577
Sídlo
Za vodou 1068, 029 01 Námestovo
firmy v okolí

KonateľSimon Metes+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ef café, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Námestovo, v registri od 18. 6. 2016. Vo vedení firmy: Simon Metes a Oľga Metesová. V roku 2025 mala firma tržby 95 tis. € (−3,8 %) a stratu 476 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1514. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
95 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2016
+308 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+233 %2018+10 %2019+0 %2020−21 %2021−9 %2022+35 %2023+29 %2024−9 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2017, +233 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,5 %
    −3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,3 %
    −25,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,2 %
    −19,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,9 %
    +44,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby94 651 €98 345 €108 226 €83 660 €61 997 €67 972 €85 574 €85 480 €77 398 €23 221 €
Výsledok hospodárenia−476 €3 282 €7 313 €2 051 €−4 741 €1 726 €2 883 €2 373 €1 458 €−6 496 €
Aktíva spolu39 801 €18 404 €33 240 €20 504 €18 819 €21 859 €19 205 €14 892 €9 987 €10 249 €
Vlastné imanie14 372 €14 848 €11 567 €4 254 €2 202 €6 944 €5 218 €2 335 €−38 €−1 496 €
Podané23. 6. 202631. 3. 202524. 6. 202415. 6. 202320. 6. 202228. 6. 202130. 3. 202014. 3. 201920. 3. 201824. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1514. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120299577
platiteľ od 8. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Za vodou 1068, 029 01 Námestovo
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 65908/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
F1 PIT STOP, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Námestovo.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 24. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251514. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2023Nový člen vedeniaSimon Metes, konateľ
  3. 1. 12. 2023Nový člen vedeniaOľga Metesová, konateľ
  4. 23. 3. 2021Zmena obchodného menaef café, s.r.o.predtým F1 PIT STOP, s.r.o.
  5. 8. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120299577
  6. 18. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50379470

ef café, s.r.o. – tržby 95 tis. € – IČO 50379470