SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50384902

MARID, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2016
IČO
50384902
DIČ
2120314834
Sídlo
Pod Kalváriou 14163/48A, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Marián Bubanec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MARID, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 8. 7. 2016. Vo vedení firmy: Marián Bubanec. V roku 2025 mala firma tržby 53 tis. € (+34,6 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať262. z 450 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
53 tis. €
Za rok
+35 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+240 %2018+10 %2019−29 %2020+16 %2021+56 %2022−14 %2023−1 %2024+37 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2017, +240 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,9 %
    +18,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    62,9 %
    +44,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    55,8 %
    +38,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,4 %
    +3,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby52 746 €39 186 €28 659 €29 024 €33 919 €21 721 €18 664 €26 113 €23 634 €6 941 €
Výsledok hospodárenia16 841 €5 168 €7 506 €5 176 €11 744 €717 €1 603 €6 157 €925 €−30 €
Aktíva spolu30 205 €30 193 €41 344 €32 348 €28 339 €14 744 €14 353 €13 603 €8 530 €6 994 €
Vlastné imanie26 776 €27 934 €38 768 €31 261 €26 085 €14 341 €13 624 €12 022 €5 865 €−30 €
Podané31. 3. 202631. 3. 20251. 4. 202426. 3. 202324. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202029. 4. 201928. 3. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
262. z 450 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120314834
platiteľ od 1. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Kalváriou 14163/48A, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 33164/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynovýchod 2016
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Prípravné stavebné práce k realizácii stavbyod 2016
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9531), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025262. z 450
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120314834
  3. 12. 7. 2023Presun sídlaPod Kalváriou 14163/48A Prešovpredtým Sibírska 33 Prešov
  4. 8. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50384902

MARID, s.r.o. – tržby 53 tis. € – IČO 50384902