SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50387111

Donna Mode s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sečovce · od 2016
IČO
50387111
DIČ
2120298917
Sídlo
Obchodná 164/58, 078 01 Sečovce
firmy v okolí

KonateľRoland Tomaščik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Donna Mode s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sečovce, v registri od 16. 6. 2016. Vo vedení firmy: Roland Tomaščik. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € (−73,9 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať216. z 270 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−74 %
Od 2022
−83 %
020 tis.40 tis.60 tis.2022—2023−16 %2024−24 %2025−74 %
  • Priemerný rast ročne
    −45,0 %
  • Najlepší rok
    2023, −16 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -41,6 %
    −42,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,5 %
    +27,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby8 531 €32 691 €42 952 €51 170 €——————
Výsledok hospodárenia−8 445 €210 €1 598 €5 513 €0 €———−480 €−249 €
Aktíva spolu20 295 €26 921 €16 816 €58 640 €4 271 €4 271 €4 271 €4 751 €4 751 €4 751 €
Vlastné imanie3 148 €11 594 €11 383 €9 784 €4 271 €4 271 €4 271 €4 271 €4 271 €4 751 €
Podané24. 6. 202629. 6. 20251. 7. 202417. 5. 202331. 3. 202229. 3. 202127. 3. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
216. z 270 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120298917
platiteľ od 1. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 164/58, 078 01 Sečovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 39358/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
14130 Výroba ostatného vrchného ošatenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sečovce.

Prepojené firmy

Vlastní 8 firiem, ďalších 9 cez osoby

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 9 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Sťahovacie službyod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatného vrchného ošatenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 976 € · posledná 2. 1. 2024

Posledné zmluvy

  • Mesto Sečovce , Nám. sv. Cyrila a Metoda 43/27, 078 01 SečovceZmluva o nájme nebytových priestorov č. OFaM/37/2024 DS976 €2. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 14130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025216. z 270
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatného vrchného ošatenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120298917
  3. 16. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatného vrchného ošatenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50387111

Donna Mode s.r.o. – tržby 9 tis. € – IČO 50387111