SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50395432

TECHMOTIVE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50395432
DIČ
2120315439
Sídlo
Klincová 35, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Kreheľ

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TECHMOTIVE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 6. 2016. Vo vedení firmy: Jozef Kreheľ. V roku 2025 mala firma tržby 352 tis. € (−37,6 %) a zisk 89 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať267. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
352 tis. €
Za rok
−38 %
Od 2016
+126 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2016—2017+158 %2018+30 %2019−13 %2020−29 %2021+57 %2022+0 %2023+16 %2024−4 %2025−38 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +158 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,4 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    37,9 %
    −13,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,2 %
    −12,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,7 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby351 943 €564 130 €588 200 €509 081 €506 650 €322 716 €455 868 €524 709 €402 851 €155 910 €
Výsledok hospodárenia89 398 €153 352 €166 625 €154 016 €183 731 €96 590 €210 028 €257 803 €187 558 €70 119 €
Aktíva spolu261 115 €326 890 €293 554 €255 245 €260 983 €130 633 €276 594 €343 589 €244 462 €154 907 €
Vlastné imanie235 837 €299 305 €258 753 €213 734 €189 675 €102 503 €215 590 €262 820 €192 575 €75 119 €
Podané10. 3. 202619. 2. 202527. 3. 202427. 3. 202328. 1. 202222. 3. 20214. 3. 202029. 3. 201929. 3. 201827. 4. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
267. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120315439
platiteľ od 1. 1. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Klincová 35, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112482/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prieskum trhu a verejnej mienky,od 2016
  • Reklamné a marketingové služby,od 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností ( veľkoobchod ) a kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2016
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025267. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

34 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 34.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 4. 2022Nový spoločníkIng. Jozef Kreheľ, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120315439
  4. 29. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50395432

TECHMOTIVE, s.r.o. – tržby 352 tis. € – IČO 50395432