SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50396382

EUROCHEMIA SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Oravská Poruba · od 2016
IČO
50396382
DIČ
2120317232
Sídlo
Oravská Poruba 81, 027 54 Oravská Poruba
firmy v okolí

KonateľMgr. Alojz Konfala

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUROCHEMIA SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Poruba, v registri od 19. 7. 2016. Vo vedení firmy: Alojz Konfala. V roku 2025 mala firma tržby 64 tis. € (−22,7 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2156. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
64 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2016
+87 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+50 %2018+184 %2019−39 %2020+77 %2021−18 %2022−3 %2023−32 %2024−4 %2025−23 %
  • Najlepší rok
    2018, +184 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +23,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    2,0 %
    +16,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    135,7 %
    +7,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby64 032 €82 814 €86 137 €126 059 €129 559 €157 948 €89 459 €145 636 €51 314 €34 247 €
Výsledok hospodárenia1 703 €−17 015 €−10 134 €−6 139 €12 107 €1 306 €−11 024 €17 690 €−51 723 €−19 152 €
Aktíva spolu85 501 €114 173 €183 575 €120 531 €154 823 €99 019 €77 337 €44 278 €11 874 €20 421 €
Vlastné imanie−30 482 €−32 184 €−15 169 €−5 035 €12 251 €145 €−59 206 €−48 182 €−65 874 €−14 152 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202527. 6. 202429. 6. 202328. 3. 202230. 4. 20211. 4. 202022. 6. 201920. 6. 201830. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2156. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120317232
platiteľ od 10. 8. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Oravská Poruba 81, 027 54 Oravská Poruba
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 66050/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Oravská Poruba.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • prípravné práce k realizácii staviebod 2016
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostiod 2016
  • počítačové službyod 2016
  • automatizované spracovanie dátod 2016
  • skladovanie a uskladňovanie okrem prevádzkovania verejných skladovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 30. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252156. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 5. 2024Nový spoločníkMarián Piták, podiel 50 %
  3. 28. 5. 2024Nový spoločníkMgr. Alojz Konfala, podiel 50 %
  4. 6. 12. 2019Presun sídlaOravská Poruba 81 Oravská Porubapredtým Oravská Poruba 20 Oravská Poruba
  5. 17. 5. 2018Presun sídlaOravská Poruba 20 Oravská Porubapredtým M. R. Štefánika 1833/38 Dolný Kubín
  6. 19. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50396382

EUROCHEMIA SK, s.r.o. – tržby 64 tis. € – IČO 50396382