SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50402463

bpm invest s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50402463
DIČ
2120310313
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľMario Kugler

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

bpm invest s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 30. 6. 2016. Vo vedení firmy: Mario Kugler. V roku 2025 mala firma stratu 424 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−424 €
Za rok
strata
−600−400−20002016strata2017strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    10 z 10
  • Najslabší rok
    2018, strata 600 €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Výsledok hospodárenia−424 €−424 €−91 €−240 €−120 €−600 €−120 €−600 €−127 €−83 €
Aktíva spolu5 594 €6 018 €6 102 €6 193 €6 426 €6 546 €4 070 €4 190 €4 790 €4 917 €
Vlastné imanie2 171 €2 595 €3 019 €3 110 €3 350 €3 470 €4 070 €4 190 €4 790 €4 917 €
Podané13. 2. 202618. 3. 202529. 2. 202421. 3. 202324. 2. 202217. 3. 20212. 3. 202026. 2. 201912. 3. 201817. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112525/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Správu bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 24. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 24. 4. 2026Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Podunajská 12484/31 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
  2. 24. 4. 2026Nový spoločníkMario Kugler, podiel 50 %
  3. 24. 4. 2026Nový spoločníkPREMO s.r.o., podiel 50 %
  4. 15. 4. 2026Nový člen vedeniaMario Kugler, konateľ
  5. 13. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  6. 30. 6. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50402463

bpm invest s.r.o. – strata 424 € – IČO 50402463