SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50406604

Hromec Consulting s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50406604
DIČ
2120323172
Sídlo
Jégeho 8, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMartin Hromec+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hromec Consulting s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 7. 7. 2016. Vo vedení firmy: Martin Hromec a Maxim Hromec. V roku 2025 mala firma tržby 20 tis. € (+1,6 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8388. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
20 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2016
−58 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017−52 %2018−25 %2019−22 %2020+30 %2021+20 %2022+5 %2023−39 %2024+45 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2024, +45 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    36,3 %
    +34,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,1 %
    +18,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,5 %
    +17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby19 916 €19 601 €13 500 €22 000 €21 000 €17 500 €13 500 €17 265 €23 002 €47 590 €
Výsledok hospodárenia7 239 €290 €4 372 €8 979 €7 181 €−1 371 €−7 866 €−7 304 €1 288 €20 033 €
Aktíva spolu39 197 €31 383 €31 590 €30 429 €22 175 €15 251 €16 592 €26 806 €42 005 €45 035 €
Vlastné imanie37 840 €30 601 €30 311 €25 939 €16 961 €9 780 €11 151 €19 017 €26 321 €25 033 €
Podané29. 4. 20264. 4. 202531. 3. 20247. 7. 202328. 3. 202229. 3. 202128. 3. 202029. 3. 20193. 4. 201820. 5. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8388. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
776 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jégeho 8, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112639/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Činnosť športového odborníka podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovod 2025
  • športová činnosťod 2025
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,od 2025
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,od 2025
  • prevádzkovanie športových zariadení,od 2025
  • faktoring a forfaiting,od 2025
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2025
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmom nehnuteľností,od 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258388. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 8. 2024Nový člen vedeniaMaxim Hromec, konateľ
  3. 7. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50406604

Hromec Consulting s.r.o. – tržby 20 tis. € – IČO 50406604