SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50409255

NIGMA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2016
IČO
50409255
DIČ
2120315131
Sídlo
Viedenská 2649/2, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
firmy v okolí

KonateľIng. Ľuboslav Kubiš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NIGMA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce, v registri od 13. 7. 2016. Vo vedení firmy: Ľuboslav Kubiš. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (+4,9 %) a stratu 644 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1833. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
+5 %
010 tis.20 tis.30 tis.2016—2017+224 %2018+8 %2019−17 %2020+5 %2021+42 %2022+7 %2023−24 %2024−36 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2017, +224 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,7 %
    +4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby13 577 €12 947 €20 180 €26 535 €24 782 €17 416 €16 595 €20 109 €18 578 €5 726 €
Výsledok hospodárenia−644 €−1 169 €440 €−142 €−1 801 €−4 409 €−2 365 €−2 866 €2 535 €−20 €
Aktíva spolu6 711 €6 179 €7 450 €6 450 €12 384 €14 104 €18 770 €21 589 €24 183 €4 980 €
Vlastné imanie−6 062 €−5 418 €−4 252 €−4 691 €−4 549 €−2 748 €1 661 €4 649 €7 515 €4 980 €
Podané15. 3. 20267. 3. 202527. 3. 202424. 3. 202310. 3. 20221. 3. 202131. 3. 20201. 3. 201917. 3. 201813. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1833. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120315131
platiteľ od 19. 7. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Viedenská 2649/2, 040 13 Košice – Sídlisko Ťahanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 39535/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sídlisko Ťahanovce.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251833. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 7. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120315131
  3. 13. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50409255

NIGMA, s.r.o. – tržby 14 tis. € – IČO 50409255