SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50409379

Ivan Malý s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016

predtým Purpose Driven Business s. r. o.

IČO
50409379
DIČ
2120316011
Sídlo
Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Ivan Malý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ivan Malý s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 12. 7. 2016. Vo vedení firmy: Ivan Malý. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € (−78,5 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať560. z 693 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
−79 %
Od 2017
−70 %
020 tis.40 tis.60 tis.2017—2018+20 %2019−67 %2020−86 %2022×19,62023−8 %2024+44 %2025−79 %
  • Najlepší rok
    2022, ×19,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,4 %
    +17,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,7 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,5 %
    −21,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby12 071 €56 180 €38 943 €42 281 €—2 157 €15 535 €47 798 €39 749 €—
Výsledok hospodárenia2 705 €3 010 €8 394 €6 843 €−14 069 €−1 897 €−3 210 €27 405 €24 123 €—
Aktíva spolu71 276 €93 351 €81 784 €75 982 €80 414 €108 496 €117 160 €125 740 €34 363 €5 000 €
Vlastné imanie57 393 €54 688 €51 679 €43 394 €36 551 €50 619 €52 516 €56 528 €29 123 €5 000 €
Podané28. 6. 202626. 6. 202519. 6. 202431. 7. 202320. 12. 202226. 3. 202120. 5. 202029. 6. 20199. 3. 20181. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
560. z 693 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
400 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120316011
platiteľ od 23. 2. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará Vajnorská 4, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112708/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73200 Prieskum trhu a verejnej mienky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Purpose Driven Business s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienuod 2016
  • Faktoring a forfaitingod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Skladovanie a uskladňovanieod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Čistiace a upratovacie službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025560. z 693
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

109 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 109.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2021Zmena obchodného menaIvan Malý s. r. o.predtým Purpose Driven Business s. r. o.
  3. 1. 10. 2021Presun sídlaStará Vajnorská 4 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Račianska 96 Bratislava - mestská časť Rača
  4. 2. 7. 2020Zrušená registrácia DPH
  5. 23. 2. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120316011
  6. 12. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50409379

Ivan Malý s. r. o. – tržby 12 tis. € – IČO 50409379