SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50414593

Xamble Technologies s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016

predtým MELANITE s. r. o.

IČO
50414593
DIČ
2120317771
Sídlo
Bancíkovej 1/A, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Tóth

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Xamble Technologies s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 15. 7. 2016. Vo vedení firmy: Vladimír Tóth. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (−3,0 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2445. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2016
+207 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017×6,42018+4 %2019+7 %2020−9 %2021−9 %2022−42 %2023−2 %2024−6 %2025−3 %
  • Najlepší rok
    2017, ×6,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    36,9 %
    +34,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,0 %
    +11,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,7 %
    +11,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,5 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby49 521 €51 065 €54 336 €55 564 €95 533 €104 990 €114 851 €107 528 €103 326 €16 136 €
Výsledok hospodárenia18 259 €1 020 €19 837 €32 353 €36 397 €31 112 €48 183 €47 028 €44 644 €8 326 €
Aktíva spolu156 313 €160 331 €171 977 €245 975 €224 806 €184 940 €158 200 €109 587 €79 111 €27 840 €
Vlastné imanie152 387 €159 129 €171 108 €242 398 €220 689 €184 292 €153 180 €104 997 €57 970 €13 326 €
Podané17. 3. 202621. 3. 202511. 3. 202431. 3. 202330. 3. 202229. 3. 202116. 3. 202025. 3. 201924. 3. 201813. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2445. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120317771
platiteľ od 1. 1. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bancíkovej 1/A, 821 03 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 112807/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900BJBS0000184495
ACTIVE
Predchádzajúci názov
MELANITE s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2016
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252445. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

177 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 177.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120317771
  3. 4. 8. 2016Zmena obchodného menaXamble Technologies s. r. o.predtým MELANITE s. r. o.
  4. 15. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50414593

Xamble Technologies s. r. o. – tržby 50 tis. € – IČO 50414593