SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50420852

BS Management s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016

predtým Panoramapharm s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
50420852
DIČ
2120316825
Sídlo
Ulica svornosti 165, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Bačík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BS Management s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 14. 7. 2016. Vo vedení firmy: Marek Bačík. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať173. z 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
4 tis. €
Za rok
—
−2 tis.02 tis.4 tis.2016strata2017strata2018strata2019strata2021—2022—2023—2024strata2025—
  • Stratové roky
    5 z 9
  • Najslabší rok
    2017, strata 564 €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby4 000 €—————————
Výsledok hospodárenia3 600 €−340 €0 €0 €0 €—−84 €−84 €−564 €−57 €
Aktíva spolu8 488 €4 828 €4 828 €4 828 €4 828 €4 828 €4 775 €4 775 €4 859 €4 943 €
Vlastné imanie8 088 €4 488 €4 828 €4 828 €4 828 €4 828 €4 775 €4 775 €4 379 €4 943 €
Podané25. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202329. 6. 20227. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
173. z 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
400 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica svornosti 165, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 183253/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
5210 Skladovanie a uskladňovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
LEVEA s.r.o. · Panoramapharm s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • Sprostredkovateľská činnosti v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosti v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosti v oblasti obchoduod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2024
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2024
  • Čistiace a upratovacie službyod 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Skladovanie a uskladňovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025173. z 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (skladovanie a uskladňovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 1. 2026Zmena obchodného menaBS Management s. r. o.predtým LEVEA s.r.o.
  3. 10. 1. 2026Nový spoločníkIng. Marek Bačík, podiel 100 %
  4. 15. 12. 2025Nový člen vedeniaIng. Marek Bačík, konateľ
  5. 19. 10. 2024Zmena obchodného menaLEVEA s.r.o.predtým Panoramapharm s.r.o.
  6. 19. 10. 2024Presun sídlaUlica svornosti 165 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Nám. Šoltésovej 11 Levice
  7. 14. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia skladovanie a uskladňovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50420852

BS Management s. r. o. – tržby 4 tis. € – IČO 50420852