SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50423011

juura s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50423011
DIČ
2120329431
Sídlo
Sibírska 1615/36, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľJuraj Paulik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

juura s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 1. 8. 2016. Vo vedení firmy: Juraj Paulik. V roku 2025 mala firma tržby 87 tis. € (−24,4 %) a zisk 54 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1349. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
87 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2016
+336 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+114 %2018+12 %2019−4 %2020+16 %2021+4 %2022−4 %2023+92 %2024+11 %2025−24 %
  • Najlepší rok
    2017, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    61,6 %
    +4,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,4 %
    −17,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,2 %
    −16,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,5 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby87 477 €115 722 €104 325 €54 209 €56 250 €54 250 €46 607 €48 315 €42 974 €20 059 €
Výsledok hospodárenia53 907 €65 931 €65 957 €28 230 €24 202 €25 312 €15 806 €20 602 €27 446 €7 925 €
Aktíva spolu205 587 €155 470 €126 950 €99 088 €72 501 €80 777 €31 512 €37 631 €49 118 €16 367 €
Vlastné imanie204 534 €150 627 €109 818 €93 862 €65 631 €76 017 €—34 899 €40 371 €12 925 €
Podané25. 1. 202623. 1. 20251. 2. 202423. 1. 202329. 1. 20223. 3. 202117. 1. 202017. 2. 201919. 2. 20186. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1349. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120329431
platiteľ od 11. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sibírska 1615/36, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113031/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251349. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 1. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120329431
  3. 1. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50423011

juura s.r.o. – tržby 87 tis. € – IČO 50423011