SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50426257

L LEONART s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2016
IČO
50426257
DIČ
2120327066
Sídlo
Mlynská 309/13, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľAnna Hríbová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L LEONART s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 30. 7. 2016. Vo vedení firmy: Anna Hríbová. V roku 2025 mala firma tržby 54 tis. € (+8,8 %) a stratu 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2311. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
54 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2016
+210 %
025 tis.50 tis.75 tis.2016—2017+199 %2018+2 %2019+16 %2020−13 %2021−38 %2022+22 %2023+51 %2024−19 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2017, +199 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -45,5 %
    −53,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -57,6 %
    −66,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    146,1 %
    +57,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby53 769 €49 422 €60 845 €40 384 €33 188 €53 725 €61 561 €53 197 €51 942 €17 347 €
Výsledok hospodárenia−24 443 €3 802 €412 €−16 765 €−17 298 €−11 512 €758 €−7 580 €−19 918 €−7 221 €
Aktíva spolu42 429 €44 293 €20 496 €25 218 €29 556 €42 010 €34 181 €31 455 €33 963 €37 699 €
Vlastné imanie−19 551 €4 892 €1 090 €−16 982 €−218 €−11 839 €−327 €−1 085 €6 495 €26 412 €
Podané27. 6. 202620. 3. 202520. 2. 202426. 3. 202326. 3. 202230. 3. 202128. 3. 202026. 3. 201929. 3. 201830. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2311. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120327066
platiteľ od 1. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynská 309/13, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 38167/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • Keramická výrobaod 2016
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvood 2016
  • Výroba výrobkov z papieraod 2016
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korkuod 2016
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictvaod 2016
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2016
  • Výroba kožených a kožušinových výrobkovod 2016
  • Odevná výrobaod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252311. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 1. 2020Nový spoločníkAnna Hríbová, podiel 100 %
  3. 1. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120327066
  4. 30. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50426257

L LEONART s.r.o. – tržby 54 tis. € – IČO 50426257