SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50426290

Zľavapreteba, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2016
IČO
50426290
DIČ
2120317144
Sídlo
Horný Val 23, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMonika Barjaková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Zľavapreteba, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 20. 7. 2016. Vo vedení firmy: Monika Barjaková. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € (−24,9 %) a stratu 95 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4086. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2016
−53 %
050 tis.100 tis.2016—2017+104 %2018+5 %2019+67 %2020−69 %2021+114 %2022+122 %2023−79 %2024−45 %2025−25 %
  • Najlepší rok
    2022, +122 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby8 466 €11 275 €20 441 €96 274 €43 351 €20 299 €64 891 €38 832 €36 928 €18 127 €
Výsledok hospodárenia−95 €4 877 €2 623 €−181 €−16 459 €−2 851 €10 996 €−7 469 €−1 614 €1 443 €
Aktíva spolu9 661 €10 998 €16 454 €25 360 €26 034 €16 626 €24 100 €13 304 €8 901 €7 468 €
Vlastné imanie−4 194 €−4 100 €−8 978 €−11 604 €−11 424 €5 034 €8 355 €−2 640 €4 829 €6 443 €
Podané29. 6. 202625. 6. 202530. 6. 20243. 2. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202027. 6. 201919. 3. 201811. 11. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4086. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120317144
platiteľ od 27. 2. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horný Val 23, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 66060/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2016
  • vydavateľská činnosťod 2016
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • fotografické službyod 2016
  • administratívne službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254086. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 12. 2021Nový spoločníkMonika Barjaková, podiel 100 %
  3. 27. 2. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120317144
  4. 20. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50426290

Zľavapreteba, s.r.o. – tržby 8 tis. € – IČO 50426290