SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50429451

iDesign s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50429451
DIČ
2120322050
Sídlo
Rusovská cesta 54, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľJán Juhaňák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

iDesign s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 29. 7. 2016. Vo vedení firmy: Ján Juhaňák a Veronika Achbergerová. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (−22,4 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať315. z 550 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2020
+2 %
020 tis.40 tis.60 tis.2020—2022+4 %2023+19 %2024+6 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2023, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    37,4 %
    +70,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    49,2 %
    +111,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    198,0 %
    −63,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby33 990 €43 816 €41 357 €34 683 €—33 322 €————
Výsledok hospodárenia12 717 €−14 614 €−9 071 €−6 574 €−18 743 €6 617 €−86 €−86 €−515 €—
Aktíva spolu25 863 €23 592 €13 858 €29 360 €31 270 €11 274 €4 313 €4 399 €4 965 €5 000 €
Vlastné imanie−25 355 €−38 073 €−23 459 €−14 387 €−7 813 €10 930 €4 313 €4 399 €4 485 €5 000 €
Podané11. 5. 202628. 2. 20256. 3. 202430. 5. 202323. 6. 202221. 6. 202127. 3. 20206. 6. 201930. 6. 201824. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
315. z 550 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120322050
platiteľ od 3. 6. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rusovská cesta 54, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113064/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74100 Špecializované dizajnérske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2016
  • Čistiace a upratovacie práceod 2016
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictvaod 2016
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2016
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2016
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Sťahovacie službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované dizajnérske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025315. z 550
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované dizajnérske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 6. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120322050
  3. 29. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované dizajnérske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50429451

iDesign s.r.o. – tržby 34 tis. € – IČO 50429451