SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50431676

PETMAT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kostolište · od 2016
IČO
50431676
DIČ
2120346305
Sídlo
Borová ulica 830/11, 900 62 Kostolište
firmy v okolí

KonateľAngelika Mokrášová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PETMAT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kostolište, v registri od 23. 8. 2016. Vo vedení firmy: Angelika Mokrášová. V roku 2025 mala firma tržby 607 € a stratu 505 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1219. z 1 244 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
607 €
Za rok
×7,7
010 tis.20 tis.30 tis.2016—2017+144 %2018−16 %2019+91 %2020−79 %2021−98 %2025×7,7
  • Najlepší rok
    2025, ×7,7

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -3,5 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    200,9 %
    +1,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby607 €———79 €4 993 €23 331 €12 247 €14 647 €6 000 €
Výsledok hospodárenia−505 €−464 €−118 €−4 729 €−7 531 €−6 625 €3 246 €−4 724 €1 696 €13 €
Aktíva spolu14 603 €14 256 €14 256 €14 256 €22 781 €26 944 €29 711 €31 338 €7 733 €5 013 €
Vlastné imanie−14 741 €−14 236 €−13 772 €−13 654 €−8 924 €−1 393 €5 232 €1 986 €6 710 €5 013 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 4. 201928. 6. 201830. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1219. z 1 244 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Borová ulica 830/11, 900 62 Kostolište
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113602/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
96020 Kadernícke a kozmetické služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kostolište.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • developerská činnosť – v rozsahu predaja a nákupu nehnuteľnostíod 2016
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2016
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2016
  • Nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel - autobazárod 2016
  • Sťahovacie službyod 2016
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kadernícke a kozmetické služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 15 tis. € · posledná 26. 11. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251219. z 1 244
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kadernícke a kozmetické služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 3. 2025Presun sídlaBorová ulica 830/11 Kostolištepredtým Ivana Dérera 5950/19 Malacky
  3. 1. 9. 2021Presun sídlaIvana Dérera 5950/19 Malackypredtým Martina Rázusa 2295/7 Malacky
  4. 7. 12. 2017Nový spoločníkAngelika Mokrášová, podiel 100 %
  5. 23. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kadernícke a kozmetické služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50431676

PETMAT s.r.o. – tržby 607 € – IČO 50431676