SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50438255

Vojtas Dlažby, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Mútne · od 2016
IČO
50438255
DIČ
2120322171
Sídlo
029 63 Mútne
firmy v okolí

KonateľBožena Vojtasová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Vojtas Dlažby, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mútne, v registri od 30. 7. 2016. Vo vedení firmy: Božena Vojtasová a Vladimír Vojtas. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+23,8 %) a zisk 228 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať192. z 1 674 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+24 %
Od 2016
+273 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2016—2017×42018−50 %2019+17 %2020−27 %2021+43 %2022−9 %2023+47 %2024−8 %2025+24 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,8 %
  • Najlepší rok
    2017, ×4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,0 %
    +10,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,7 %
    +17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,3 %
    +15,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby1 201 973 €971 218 €1 055 323 €717 718 €789 923 €554 224 €764 188 €653 638 €1 302 478 €322 235 €
Výsledok hospodárenia228 075 €83 794 €228 668 €69 543 €214 271 €67 623 €70 548 €68 113 €37 277 €−4 153 €
Aktíva spolu806 882 €672 653 €739 923 €545 609 €514 740 €340 237 €473 377 €260 940 €390 140 €139 893 €
Vlastné imanie741 960 €617 204 €606 430 €523 221 €453 678 €239 408 €171 785 €101 238 €33 124 €−4 153 €
Podané20. 1. 202621. 1. 202522. 1. 202421. 1. 20232. 2. 202229. 1. 202126. 3. 202012. 2. 20196. 3. 201823. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
192. z 1 674 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120322171
platiteľ od 1. 12. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
029 63 Mútne
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 7. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 66126/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Mútne.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2026
  • prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2026
  • murárstvood 2026
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2026
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2026
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2026
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2026
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025192. z 1 674
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 1. 2026 · 5 záznamov

  1. 20. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 8. 2024Nový spoločníkVladimír Vojtas, podiel 50 %
  3. 5. 8. 2024Nový člen vedeniaVladimír Vojtas, konateľ
  4. 1. 12. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120322171
  5. 30. 7. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50438255

Vojtas Dlažby, s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 50438255