SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50452525

TRANSPART s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2016
IČO
50452525
DIČ
2120328650
Sídlo
Krušovská 1631/34, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľIng. Veronika Nambuge+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRANSPART s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 9. 8. 2016. Vo vedení firmy: Veronika Nambuge, Dimuth Hasantha Nambuge a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 94 tis. € (−31,0 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1519. z 3 412 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
94 tis. €
Za rok
−31 %
050 tis.100 tis.150 tis.2022—2023×18,52024−0 %2025−31 %
  • Najlepší rok
    2023, ×18,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,4 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,1 %
    −26,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,2 %
    −13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,4 %
    +2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby93 757 €135 901 €136 540 €7 400 €——————
Výsledok hospodárenia6 943 €10 641 €5 139 €423 €0 €———−480 €—
Aktíva spolu56 985 €40 804 €27 650 €18 227 €4 520 €4 520 €4 520 €4 520 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie27 667 €20 724 €10 083 €4 943 €4 520 €4 520 €4 520 €4 520 €4 520 €5 000 €
Podané26. 3. 202627. 3. 20252. 4. 202430. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202019. 3. 201929. 3. 201831. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1519. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120328650
platiteľ od 1. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krušovská 1631/34, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 41390/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 2016
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Administratívne službyod 2016
  • Poskytovanie rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 45 tis. € · posledná 25. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec HrabičovZmluva o dielo č. HR-1/202623 tis. €25. 3. 2026
  • Obec HrabičovZMLUV A 0 DIELO č. HR-1/2025 čast' 223 tis. €10. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251519. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120328650
  3. 1. 10. 2022Nový spoločníkDimuth Nambuge, podiel 42 %
  4. 1. 10. 2022Nový spoločníkIng. Matej Manduch, podiel 42 %
  5. 1. 10. 2022Nový spoločníkIng. Veronika Nambuge, podiel 16 %
  6. 14. 9. 2022Nový člen vedeniaIng. Matej Manduch, konateľ
  7. 9. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50452525

TRANSPART s.r.o. – tržby 94 tis. € – IČO 50452525