SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50452550

REI PREMIUM SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50452550
DIČ
2120344171
Sídlo
Laurinská 17, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľDavor Rodić

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REI PREMIUM SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 25. 8. 2016. Vo vedení firmy: Davor Rodić. V roku 2024 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 417 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať99. z 139 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
10 tis. €
Za rok
+263 %
Od 2017
−90 %
050 tis.100 tis.2017—2018−88 %2019+190 %2021−95 %2022×5,22023−67 %2024+263 %
  • Priemerný rast ročne
    −27,7 %
  • Najlepší rok
    2022, ×5,2

Ukazovatele 2024

  • ROE
    0,8 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,3 %
    +6,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017
Tržby9 723 €2 680 €8 200 €1 575 €—31 560 €10 883 €94 038 €
Výsledok hospodárenia417 €−221 €−12 404 €−19 286 €−617 €−293 €−11 996 €−7 795 €
Aktíva spolu55 839 €51 305 €27 998 €6 119 €20 937 €22 420 €10 501 €12 288 €
Vlastné imanie50 628 €49 989 €25 402 €−766 €17 286 €17 317 €−6 382 €−2 575 €
Podané28. 1. 202512. 2. 202430. 1. 202331. 1. 202231. 1. 202125. 1. 202031. 1. 201931. 1. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
99. z 139 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120344171
platiteľ od 15. 5. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Laurinská 17, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113670/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • sťahovacie službyod 2016
  • kuriérske službyod 2016
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou so 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202499. z 139
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 4. 2026 · 7 záznamov

  1. 9. 4. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 21. 11. 2025Nový spoločníkDavor Rodić, podiel 100 %
  3. 11. 11. 2025Nový člen vedeniaDavor Rodić, konateľ
  4. 28. 1. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  5. 15. 3. 2018Presun sídlaLaurinská 17 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Landererova 7743/6 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  6. 15. 5. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120344171
  7. 25. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50452550

REI PREMIUM SK s. r. o. – tržby 10 tis. € – IČO 50452550