SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50460668

Linhard, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50460668
DIČ
2120340904
Sídlo
Anenská 7790/1, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Michal Linhard

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Linhard, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 25. 8. 2016. Vo vedení firmy: Michal Linhard. V roku 2025 mala firma tržby 96 tis. € (+12,2 %) a zisk 81 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1155. z 4 305 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
96 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2016
+412 %
050 tis.100 tis.2016—2017+231 %2018−33 %2019−27 %2020+96 %2021+4 %2022−6 %2023+30 %2024+14 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2017, +231 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    84,0 %
    +9,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    93,6 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    93,3 %
    +6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,4 %
    −5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby96 140 €85 720 €75 428 €57 890 €61 630 €59 247 €30 159 €41 375 €62 216 €18 777 €
Výsledok hospodárenia80 716 €63 942 €53 745 €37 647 €44 846 €42 449 €16 853 €23 324 €40 445 €10 830 €
Aktíva spolu86 520 €73 502 €63 766 €43 377 €56 866 €54 801 €23 234 €28 862 €54 570 €32 331 €
Vlastné imanie86 216 €69 442 €59 245 €43 147 €50 346 €47 949 €22 353 €28 824 €45 945 €15 830 €
Podané8. 1. 202628. 1. 202510. 3. 202428. 1. 202323. 1. 20228. 3. 202125. 1. 20204. 3. 201916. 2. 201820. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1155. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120340904
platiteľ od 20. 9. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Anenská 7790/1, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113680/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2025
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2025
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2025
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2025
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251155. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 1. 2026 · 5 záznamov

  1. 8. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 6. 2022Presun sídlaAnenská 7790/1 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Sibírska 1618/50 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 14. 6. 2022Nový spoločníkMgr. Michal Linhard, podiel 100 %
  4. 20. 9. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120340904
  5. 25. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50460668

Linhard, s. r. o. – tržby 96 tis. € – IČO 50460668