SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50464213

3 Taxi corp s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2016
IČO
50464213
DIČ
2120352146
Sídlo
Bernolákova 6032/11, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Tomaník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

3 Taxi corp s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 24. 9. 2016. Vo vedení firmy: Jozef Tomaník. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € a zisk 448 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2671. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−3 %
010 tis.20 tis.30 tis.2017—2018+276 %2019+33 %2020−15 %2021−43 %2022−49 %2023+83 %2024−13 %2025−3 %
  • Najlepší rok
    2018, +276 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby9 450 €9 715 €11 160 €6 095 €11 991 €20 985 €24 692 €18 560 €4 940 €—
Výsledok hospodárenia448 €720 €1 623 €−10 574 €−9 165 €−3 775 €−5 229 €814 €−3 287 €−1 613 €
Aktíva spolu892 €1 142 €4 400 €2 704 €5 194 €9 235 €14 761 €14 577 €3 991 €4 117 €
Vlastné imanie−15 039 €−15 487 €−16 207 €−17 830 €−7 255 €1 910 €−4 315 €914 €100 €3 387 €
Podané30. 3. 202619. 6. 202526. 3. 202426. 3. 202330. 6. 202226. 6. 202129. 3. 202029. 3. 201913. 6. 201830. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2671. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120352146
platiteľ od 3. 2. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bernolákova 6032/11, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 9. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 30519/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Dopravná zdravotná službaod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Služby požičovníod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2016
  • Kuriérske službyod 2016
  • Baliace služby, manipulácia s tovaromod 2016
  • Vykonávanie odťahovej službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252671. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 2. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120352146
  3. 24. 9. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50464213

3 Taxi corp s.r.o. – tržby 9 tis. € – IČO 50464213