SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50464809

ARVEX.SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 2016
IČO
50464809
DIČ
2120347119
Sídlo
Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Rudňanský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ARVEX.SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 13. 9. 2016. Vo vedení firmy: Michal Rudňanský a Peter Rudňanský. V roku 2025 mala firma tržby 162 tis. € (+25,8 %) a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1305. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
162 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2016
+587 %
0100 tis.200 tis.2016—2017×5,32018−3 %2019−22 %2020+9 %2021+22 %2022+8 %2023−2 %2024−4 %2025+26 %
  • Najlepší rok
    2017, ×5,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,8 %
    +11,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,4 %
    +8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,7 %
    +6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,9 %
    −2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby162 358 €129 040 €134 921 €138 176 €127 564 €104 521 €96 291 €123 199 €126 371 €23 639 €
Výsledok hospodárenia40 275 €17 054 €17 309 €22 324 €21 288 €12 965 €9 761 €9 824 €17 063 €−3 019 €
Aktíva spolu318 323 €275 172 €290 617 €232 323 €215 409 €205 328 €177 692 €162 407 €121 769 €62 445 €
Vlastné imanie245 354 €205 078 €207 241 €146 051 €122 220 €89 732 €67 378 €52 713 €33 470 €9 425 €
Podané27. 6. 202630. 6. 202518. 6. 202417. 6. 202428. 6. 202229. 6. 202124. 9. 20209. 12. 201930. 3. 201830. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1305. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120347119
platiteľ od 1. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 1397, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 9. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 38371/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Reklamné a marketingové službyod 2016
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Vedenie účtovníctvaod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 30. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251305. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 9. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50464809

ARVEX.SK s.r.o. – tržby 162 tis. € – IČO 50464809