SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50465694

HCMS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50465694
DIČ
2120332137
Sídlo
Mostová 2, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Mária Budzáková, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HCMS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 16. 8. 2016. Vo vedení firmy: Mária Budzáková. V roku 2025 mala firma tržby 161 tis. € (+0,0 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať899. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
161 tis. €
Za rok
+0 %
0100 tis.200 tis.2019—2020×544,52021+78 %2022+75 %2023+10 %2024−17 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2020, ×544,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    28,7 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,6 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby161 459 €161 459 €194 415 €176 468 €100 905 €56 628 €104 €———
Výsledok hospodárenia9 616 €9 616 €−8 606 €−3 443 €1 061 €5 486 €−1 796 €674 €2 300 €0 €
Aktíva spolu33 500 €33 500 €42 263 €59 341 €25 840 €22 703 €6 723 €8 074 €7 300 €5 000 €
Vlastné imanie7 172 €7 172 €−958 €7 634 €11 077 €11 039 €5 553 €7 974 €7 300 €5 000 €
Podané30. 6. 202631. 3. 20251. 7. 202430. 6. 202313. 6. 202229. 6. 20212. 11. 202010. 12. 201910. 12. 201930. 6. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
899. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120332137
platiteľ od 25. 9. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mostová 2, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113443/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 10 ukončených činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2016
  • administratívne službyod 2016
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • počítačové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025899. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

154 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 154.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 3. 2024Nový spoločníkMgr. Mária Budzáková, PhD., podiel 100 %
  3. 25. 10. 2019Presun sídlaMostová 2 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Pezinská 1247/25 Senec
  4. 25. 9. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120332137
  5. 20. 9. 2019Nový člen vedeniaMgr. Mária Budzáková, PhD., konateľ
  6. 16. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50465694

HCMS s.r.o. – tržby 161 tis. € – IČO 50465694