SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50466658

Electromix, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svidník · od 2016
IČO
50466658
DIČ
2120332390
Sídlo
Čsl. Armády 362/1, 089 01 Svidník
firmy v okolí

KonateľAnton Dzupina

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Electromix, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, v registri od 11. 8. 2016. Vo vedení firmy: Anton Dzupina. V roku 2024 mala firma tržby 580 tis. € (−2,7 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať16. z 120 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
580 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2017
+162 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2017—2018−9 %2019+137 %2020−14 %2021−7 %2022+3 %2023+50 %2024−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,7 %
  • Najlepší rok
    2019, +137 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    2,9 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    43,0 %
    −21,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,8 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,9 %
    −9,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016
Tržby580 213 €596 494 €397 142 €385 465 €415 193 €480 524 €202 587 €221 795 €—
Výsledok hospodárenia16 696 €14 329 €529 €898 €−590 €392 €−271 €2 156 €−337 €
Aktíva spolu154 630 €143 497 €84 756 €33 131 €56 364 €90 921 €68 248 €49 476 €4 663 €
Vlastné imanie38 802 €22 106 €7 777 €7 248 €6 350 €6 940 €6 549 €6 819 €4 663 €
Podané30. 9. 202517. 7. 202429. 6. 202330. 5. 202229. 6. 202124. 3. 202029. 3. 201927. 3. 201824. 3. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
16. z 120 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120332390
platiteľ od 7. 4. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čsl. Armády 362/1, 089 01 Svidník
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 33291/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svidník.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 100 € · posledná 27. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Mesto SvidníkZmluva o nájme nebytových priestorov100 €27. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202416. z 120
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 9. 2025 · 5 záznamov

  1. 30. 9. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 25. 3. 2023Nový spoločníkAnton Dzupina, podiel 100 %
  3. 18. 5. 2022Nový člen vedeniaAnton Dzupina, konateľ
  4. 7. 4. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2120332390
  5. 11. 8. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50466658

Electromix, s.r.o. – tržby 580 tis. € – IČO 50466658